Ormus jakie ma właściwości biały proszek złota.

Odkrycie Ormusu –  Biały proszek Złota ?

Badania prowadzone przez Davida Hudsona na Ormusach po latach doświadczeń nad tym minerałem stwierdza:

„… jest to wspaniały minerał bardzo pomocny w leczeniu uszkodzonego DNA człowieka. Jest doskonałym transmiterem wysokiej świetlistej energii w układzie nerwowym…”

W dalszych badaniach zauważono, że Biały Proszek Złota posiada właściwości podnoszące wibracje człowieka, wnosi w jego ciało harmonię i łączy z wibracjami Universum. Orme jest bardzo pomocne w podnoszeniu świadomości indywidualnej, samorealizacji i na drodze w świadomościowej transformacji.

W majowym wydaniu Scientific American z 1995 roku dyskutowano na temat skutków przyjmowania rutenu (jednego z cennych metali), zauważając, że pojedynczy atom rutenu umieszczony na każdym z końców podwójnej helisy DNA powiększa jej przewodnictwo 10,000 razy, powodując, że DNA staje się w rezultacie, nadprzewodnikiem.

Opierając się na syntezie dodatkowych historycznych, filozoficznych, mitologicznych i naukowych dowodów, Dawid Hudson określił, że Ormus jest naprawdę „Drzewem Życia”. Hudson zauważył w Scientific Literature, podstawę dla której ludzkie komórki są w stanie ujawniać nadprzewodnictwo i przedstawił obszerne badania przeprowadzone w leczeniu raka i innych chorób z użyciem metali szlachetnych: „Te szlachetne pierwiastki wydają się poprawiać DNA, dosłownie dodając światło życia w ciele.”

Platinum Metals Review zawiera artykuły, które mówią na temat leczenia raka używając platyny, irydu i rutenu. Najwidoczniej, umieszczenie platyny w zmodyfikowanym DNA (co ma miejsce w przypadku raka) powoduje, że DNA się „odpręża” i staje się poprawione.

Wiadomo, że zarówno iryd jak i rod ma własności przeciwstarzeniowe, że ruten i mieszaniny platyny oddziałują z DNA i że złoto oraz metale szlachetne mogą aktywować endokrynalny, gruczołowy system w sposób, który ożywia świadomość i uzdolnienie do nadzwyczajnych poziomów.

The Alphalearning Institiute w Szwajcarii oznajmia:

„Biały proszek złota balansuje obie półkule mózgowe, otwiera w człowieku inteligencję i przytomność umysłu. Podnosi fazę Alfa w mózgu, usuwa stresy, leczy dysleksję, autyzm i zaburzenia w koncentracji (ADD lub ADHD). Twierdzą: „że co człowiek osiąga poprzez 3 miesiące medytacji, za pomocą Orme osiąga w 3 sekundy.”

Moc Ormusu zamknięta z żelu – Remigiusz Szczepaniak

Wyjątkowy wykład na temat Ormusu w żelu – tematykę przedstawił Remigiusz Szczepaniak z Invex Remedies w dniu 03-06-2023 Kielce.

Ormus żel z Invexu dostępny w sklepie moc-natura.pl

Ormus, Biały Proszek Złota, Inteligentne kompleksy Złota III Stanisław Szczepaniak

Historia odkrycia Ormusu – Biały Proszek Złota a Inteligentne kompleksy Złota III prezentuje Stanisław Szczepaniak z Inwexu 14-12-2019 Kielce

Ormus jest stosowany w celu wzmocnienia i harmonizowania ciała człowieka – podnosi jego wibrację i wszystkie centra energetyczne w ciele, poprawia balans mózgu i wzmacnia zdolności uczenia się. Balansuje obie półkule mózgowe – lewą i prawą. Biały proszek złota pomaga oczyścić myśli i emocje, przywrócić człowieka do pierwotnego źródła równowagi elektromagnetycznej. Czyści mentalne zaburzenia i otwiera czyste intencje. Balansuje różnice w myśleniu człowieka.

Ormus żel dostępny w sklepie moc-natura.pl