Celem powstania strony mocnatura jest przekazanie Państwu informacji, które mogą mieć wpływ na zdrowie. Zdrowie byłoby całkiem naturalne gdyby nie sam człowiek !

matka-ziemia-natura

Tempo, styl życia i związany z tym stres, strach o jutro, problemy finansowe i emocjonalne, zanieczyszczenie powietrza, wody i pożywienia osiągnęło niespotykane dotąd rozmiary. Proponujemy powrót do natury i jej uzdrawiającej mocy.

Prowadzona strona jest informacją od Nas dla Was ? dołożymy wszelkich starań aby pokazać drogę dzięki, której życie może być Pełne Zdrowia, Szczęścia i Miłości oraz Pomyślności.

Dziękuję Wszystkim Bardzo Serdecznie, że miałem i mam możliwość z Wami Moi Drodzy Współpracować. W każdej chwili można zmienić swoje życie, trzeba tylko chcieć coś zmienić, zatrzymać się na chwile, rozejrzeć, uspokoić myśli. Znaki są wkoło tylko człowiek zabiegany ich nie dostrzega. Postaramy się nakierować Was na odpowiednią ścieżkę.

Współczesny, cywilizowany człowiek odszedł daleko od praw Natury. „Ulepszył” pokarm m. in. przez rafinację, denaturację i dodatki chemiczne, pozbawiając go wartości biologicznej. Z tej przyczyny nagromadziły się w tkankach liczne złogi, gdyż własne, samo leczące mechanizmy oczyszczania zostały upośledzone. Rozwinęły się w niespotykanej dotąd skali przewlekłe choroby zwane chorobami cywilizacyjnymi.

Organizm człowieka stanowi najwspanialszy, samoregulujący się układ, który dąży do utrzymania stanu równowagi, czyli zdrowia i radości.

Mocnatura to dynamiczny i doświadczony zespół ludzi z pasją dla których zdrowie ma decydujące znaczenie.

Każda z osób, z którą współpracujemy jest praktykiem w swojej dziedzinie i sama doświadczyła rzeczy o których tu będziemy pisać i informować. Są to osoby niejednokrotnie mające ponad kilku dziesięcio-letnie doświadczenie w swojej specjalizacji.